MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5122636
nr 512 2636
Byrå
1800-tal, längd: 97, djup: 45, höjd: 99 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 3 mars 2008
kl 16:38:27
100 kr
200 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr